Wrocław
+48 502 512 176
biuro@4yourself.pl

Do pobrania

Witaj w zakładce Do pobrania, w której znajdziesz narzędzia wspomagające rozwój osobisty.
Są to narzędzia bardzo dobrze nam znane i używane od lat zarówno w celu własnego rozwoju, jak i w pracy z naszymi Klientami.

Gorąco zachęcamy do pobrania narzędzi i przekonania się na własnej skórze o ich mocy! 🙂


Koło życia

Koło życia to ćwiczenie, które jest źródłem inspirujących wniosków - pozwala zidentyfikować obszary życia, które wymagają zmian, czy podjęcia działań. Pozwala zorientować się i przyjrzeć sytuacji życiowej, pomaga zmierzyć poziom satysfakcji z poszczególnych obszarów życia. Bywa również chwilą konfrontacji z rzeczywistością.

Jeśli mówisz o sobie, że nie jesteś do końca szczęśliwa/y i czegoś Ci brakuje, na pewno nie chodzi o wszystkie obszary życia. Koło życia pomoże Ci odnaleźć ten obszar i odpowiedzieć na pytanie, na którym obszarze życia się skupić, określić priorytety.
POBIERZ

Wyślij link do pobrania pliku na adres:

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności


PRO - Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego jest narzędziem służącym do organizowania Twojego prywatnego i zawodowego rozwoju. Pomaga zaplanować działania rozwojowe, monitorować postępy i mierzyć wszystkie sukcesy, jakie osiągniesz na swojej ścieżce kariery, abyś osiągał/a swoje zawodowe i życiowe cele bardziej efektywnie.
POBIERZ

Wyslij link do pobrania pliku na adres:

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności


Impact Daily

Impact Daily to narzędzie, które wykorzystywane jest do pracy nad wdrożeniem nowych wspierających zachowań, a w rezultacie zmianą nawyków. Plik ten przeznaczony jest do wspierania codziennej refleksji zgodnie z ćwiczeniem Marshala Goldsmith’a opisanym w książce „Wyzwalacze” („Triggers”). Jest to ćwiczenie w którym regularnie pracujesz z indywidualnymi aktywnymi pytaniami. Chesz dowiedzieć się jak wykonywać ćwiczene i wykorzystać szablon Daily Impact, aby zmienić swoje nawyki? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Kształtowanie nawyków lidera, dostępnym na naszym Blogu.
POBIERZ

Wyślij link do pobrania pliku na adres:

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności