Wrocław
+48 519 19 13 62
angelika.grell-szydelko@4yourself.pl

O mnie

4yourSELF narodziło się z pasji do pomagania innym w odkrywaniu i maksymalnym wykorzystaniu swojego potencjału. Wspieram liderów średniego i wyższego szczebla w ich rozwoju oraz organizacje w realizacji celów biznesów. Wdrażam szyte na miarę programy rozwojowe, a także procesy i narzędzia usprawniające działanie firmy.  

Moje kompetencje są poparte 20-letnim doświadczeniem w obszarze szkoleń i rozwoju ludzi oraz w pracy na stanowiskach operacyjnych w różnych markach i krajach.

Specjalizuję się w 3 obszarach:

  • Rozwój umiejętności managerskich,
  • Wspierania zespołów w zwiększaniu ich efektywności w osiąganiu celów organizacji,
  • Rozwój przywództwa.

Nazywam się Angelika Grell-Szydełko, współpracuje z firmami oraz klientami indywidualnymi jako Trener Biznesu i Mental Fitness Coach.

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w różnych markach w sektorze restauracyjnym, które z radością wykorzystuję tworząc programy rozwojowe i szkoląc managerów średniego i wyższego szczebla.

Jestem trenerem biznesu z dyplomem szkoły  „Moderator”. W ciągu 7 lat mojej praktyki w dziale HR jako Leadership Development Manager przeprowadziłam ponad 100 szkoleń dla liderów. Jestem certyfikowanym praktykiem narzędzi pogłębiających samoświadomość, tj. MBTI Step I i Step II, EQ 2.0 oraz MTQ48, prowadzę szkolenia i sesje indywidualne w oparciu o te narzędzia.

Moją pasją jest coaching. Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał, który może rozwijać. Posiadam certyfikat ICF i doświadczenie ponad 200 godzin w pracy z klientami indywidualnymi oraz w prowadzeniu sesji  zespołowych. Z sukcesem wprowadziłam program coachingu zespołowego w dużej organizacji.

Jako Mental Fitness Coach pomagam klientkom w budowaniu trwałych nawyków wspierania siebie. Efektem tej współpracy jest zmiana jakości życia, poczucie zadowolenia i szczęścia. 

Pracując z liderami, małymi i dużymi organizacjami, działami HR czy klientami indywidualnymi zawsze opieram się na najważniejszych dla mnie wartościach – wzajemnego zaufania i współpracy dającej satysfakcję obu stronom. Podczas współpracy kie proponuję rozwiązania szyte na miarę.

Najważniejszą miarą sukcesu jest osiągnięcie przez moich klientów oczekiwanych efektów współpracy. Rozpoczynając projekty dbam o to, aby zrozumieć perspektywę wszystkich osób, które są zaangażowane – sponsora, lidera projektu, a także beneficjentów. Wspólnie z klientem określam cele i mierniki sukcesu oraz dbam o to, aby wspierały one strategię organizacji. Poprzez odpowiednie dobranie metod i narzędzi wspólnie z klientem planujemy działania, które prowadzą do ich realizacji. Mierzymy efekty swojej pracy poprzez śledzenie realizacji celów i ich mierników.

Wykorzystują swoje doświadczenie biznesowe oraz wiedzę i umiejętności współpracując różnymi metodami. Najczęściej jest to coaching, mentoring, konsulting, ale również facilitacja i szkolenia.