Wrocław
+48 519 19 13 62
angelika.grell-szydelko@4yourself.pl

Odkryj swój wewnętrzny potencjał

 

Mental Fitness

6 – cio tygodniowy program  budowania  sprawności umysłowej

online

 „Twój umysł jest Twoim przyjacielem, ale może być też Twoim największym wrogiem”

      Jeśli masz już dość:

 • zwlekania i odkładania wszystkiego na później

 • czujesz się niespokojna, wyczerpana i przytłoczona

 • oceniasz krytycznie siebie i innych

 • próbujesz kontrolować ludzi lub sytuacje

 • unikasz trudnych rozmów

 • masz trudności z zadbaniem o swoje potrzeby

 

     Podczas programu nauczysz się:

 • jak uzyskać spokój wewnętrzny i pozbyć się natłoku myśli

 • obniżysz znacznie poziom stresu 

 • uspokoisz emocje 

 • pozbędziesz się automatycznych schematów krytyka wewnętrznego

 • poznasz metody jak ułatwić sobie życie i poczujesz się „lżejsza”

Uświadomienie sobie tego, co tak naprawdę przeszkadza nam w życiu, aby być zadowoloną, spełnioną i szczęśliwą to jedno z najtrudniejszych zadań. 

Moje początki również nie były łatwe. Towarzyszyło im wiele stresu, frustracji, niepewności. Wiele lat zajęło mi szukanie dobrych rozwiązań w książkach, publikacjach i na szkoleniach.

Kilka lat temu trafiłam na program rozwojowy Mental Fitness stworzony przez Shirzada Chamine’a opisany w książce „Positive intelligence”.

To doświadczenie sprawiło, że w 6 tygodni nauczyłam się jak zmienić sposób myślenia i znacznie poprawić jakość mojego życia. Dzisiaj już jako Mental Fitnes Coach pracuję z klientkami metodą Positive Intelligence towarzysząc im podczas ich drogi w programie.

 

Kluczem do sukcesu jest sprawdzony i skuteczny proces działania, który możesz przejść przy wsparciu innych osób.

 
 
 
 
Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

Czy należysz do osób, które: 

 

W 6 tygodni codziennej praktyki możesz pokonać swoje wewnętrzne blokady. 

Czy to działa? 

Zobacz co o programie mówią jego uczestniczki.

Monika Sabat
Global PMO and Portfolio Delivery Director
Świetny pogram, dzięki któremu pozyskałam jeszcze wyższy poziom samoświadomości. 6 tygodni dedykowanych "dla mnie" było fantastycznym momentem stop & relfect. Profity po wyzwaniu: poznanie fantastycznej grupy, wspólna wymiana doświadczeń, możliwość otwarcia się na uważność, większe doświadczanie, umiejętność korzystania ze swoich "sage". Obecność Angeliki, która dodawała energii oraz wprowadziła atmosferę, w której każdy czuje się niesamowicie swobodnie. Absolutnie polecam.
Anna Urbanowicz
HR Manager IKEA
Ten program to głęboka i przemieniająca podróż, którą z całego serca polecam każdemu - zwłaszcza tym z bardzo aktywnym umysłem. Różni się od innych programów. Jest skupiony nie tylko na przekazie wiedzy (psychologa, neurobiologia), ale przede wszystkim na praktyce (mental fitness) -świetnie splata w sobie różnorodne wartościowe elementy (mindfulness, coaching, grywalizację, spotkania grupowe, dziennik, wizualizację) nadając im w komplecie zdecydowanie większej siły. Program jest wszechstronny, z jego pomocą można osiągnąć różnorodne cele i faktycznie rozwinąć wiele kompetencji (na czele z tymi, które są niezastąpione w obecnych okolicznościach i w życiu biznesowym i prywatnym: innowacyjności, odporności na stres oraz inteligencji emocjonalnej). Robi wrażenie nie tylko na uczestniku, ale także na obserwatorach (różnice w moim przypadku odczułam nie tylko Ja, ale także współpracownicy, partner, dzieci). Przemienia w oparciu o powrót do źródła, odnalezieniu siły i fundamentu wewnątrz, a nie na zewnątrz;. Zostaje na stałe jako nowe, ulubione, bo cudownie sprawdzające się w każdych warunkach oprogramowanie. Osobiście jestem zachwycona.
Stella Chrzanowska - Cortez
HR Senior Succession and Development Specialist, Mahle International
Udział w programie to niesamowita podróż „ w głąb siebie”. Uświadomienie sobie i przypomnienie, jak cudowne, wewnętrzne dziecko w nas mieszka:), to zastąpienie sabotujących nas myśli- pozytywnym, radosnym podejściem do życia i codziennych wyzwań. Aplikacja, która pomaga w realizacji programu i daje możliwość regularnego „praktykowania” i ćwiczenia jest niesamowitym wsparciem w wyrobieniu bardzo ważnych nawyków i rozpoczęciu procesu wewnętrznej przemiany. Spotkania grupowe są okazją do wymiany doświadczeń, poznania fantastycznych ludzi i potwierdzenia, że „inni mają podobnie”, co jeszcze bardziej motywuje do działania i zmiany. Bardzo istotna jest również rola prowadzącego - polecam Angelikę, która jest fantastycznym przewodnikiem, w tej podróży ku pozytywnemu podejściu do życia! Dziękuję Angela za nową, pozytywną jakość w moim życiu!
Beata Pacura - Gołębiowska
HR Business Partner, DXC Technology
Mental Fitness to program, który pomaga odkryć i zwalczyć nasze wewnętrzne hamulce. Raport, który wykonuje się w trakcie programu ukazuje co tak naprawdę blokuje nas w codziennym życiu. Z łatwością mogę przyznać, że ćwiczenia zawarte w programie, spotkania grupowe, a przede wszystkim nieocenione wsparcie Angeliki istotnie wpłynęły na to jak zaczęłam walczyć ze stresem, przestałam tworzyć czarne scenariusze, a przede wszystkim na to jak zaczęłam postrzegać siebie, wierzyć w siebie i własne możliwości. Dodam również, że aplikacja, z której korzysta się podczas całego programu jest bardzo przyjazna i z łatwością wykonuje się ćwiczenia przypisane na dany dzień. Szczerze polecam Mental Fitness Program, ponieważ udział w nim zaowucuje sukcesem każdego kto zdecyduje się na tę przygodę.
Monika Bąkowicz
Change consultant, Digital Adoption, Capgemini
Program Mental Fitness przerósł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że w ciągu 6 tygodni można zupełnie inaczej spojrzeć na rzeczywistość, zrozumieć co przeszkadza nam w osiągnięciu szczęścia i sukcesów, a przede wszystkim nauczyć się jak radzić sobie z wyzwaniami i osiągać wewnętrzny spokój. Codzienne ćwiczenia, regularna edukacja, grupa wspaniałych ludzi towarzyszących mi w tej podróży i nieoceniona pomoc Angeliki - to wszystko pomogło mi w wewnętrznej transformacji. W czasach coraz większego tempa i codziennego zabiegania ten program oceniam jako jedną z najlepszych inwestycji w siebie. Polecam każdemu!
Magdalena Niedziela
Global Talent Acquisition Lead, Amrest

Już teraz możesz sprawdzić co Cię powstrzymuje!

Co zawiera program?

6 tygodni

Podczas których dostaniesz dużo wiedzy na temat tego jak działa nasz nasz mózg i jak z nim pracować, aby zbudować trwałe wspierające nawyki.

7 spotkań

Cotygodniowe spotkania online w małej grupie i wspierającej atmosferze. Będziemy wymieniać się doświadczeniem i uczyć od siebie.

Raport indywidualny

Opisujący indywidualne blokady wewnętrzne oraz obszary które należy wzmacniać.

Wsparcie coachingowe

Podczas programu będę Cie wspierać w Twojej drodze do realizacji celu.

Dostęp do aplikacji

Zapewni Ci ona łatwy dostęp do ćwiczeń, dzięki którym zbudujesz pozytywne nawyki i trwale wzmocnisz swoją mentalną sprawność.

Czym ten program różni się od innych szkoleń?

Przewagą programu jest to, że poza uzyskaną w nim wiedzą uczestnicy codziennie wykonują krótkie ćwiczenia mentalne powodując realne zmiany w swoim mózgu na poziomie nowych połączeń neuronowych. 

Wysoka sprawczość wymagana od uczestników sprawia, że w 6 tygodni są w stanie wypracować trwałe nawyki korzystając z neuroplastyczności mózgu. 

 

Nadal zastanawiasz się czy ten program Ci pomoże? Sprawdź dla kogo jest ten kurs.

 

Ten kurs jest dla osób, które: 

 • chcą obniżyć swój poziom stresu
 • pragną rozwinąć obszary inteligencji emocjonalnej takie jak empatia, optymizm, budowanie relacji
 • chcą przełamać swoje schematy z dzieciństwa i przestać reagować automatycznie w różnych sytuacjach
 • lubią poszerzać swoją samoświadomość 
 

Ten kurs nie jest dla osób, które:

 • nie znają języka angielskiego na poziomie min B2, ponieważ aplikacja i materiały w kursie są w języku angielskim

Często zadawane pytania:

 

Jest to odpowiedni program dla Ciebie, jeśli zależy Ci na radykalnej poprawie wydajności i efektywności przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu. Chcesz w krótkim okresie ( 6 tygodni) nauczyć się jak zbudować wspierające nawyki, ten program daje Ci taką możliwość. 

Angelika osobiście poprowadzi każde spotkanie grupowe raz w tygodniu i będzie dostępna przez cały czas programu, aby odpowiedzieć na pytania.

Shirzad Chamine, autor książki Pozytywna inteligencja, prowadzi każdą z cotygodniowych sesji wideo. Shirzad jest również dostępny dla uczestników programu poprzez aplikację PQ ( w specjalnej grupie) gdzie dzieli się swoją wiedzą i odpowiada na zadawane pytania. 

Założenie minimum to poświęcenie 15 min dziennie na ćwiczenia mentalne, które są w aplikacji. To w zupełności wystarczy, aby pobudzić nowe struktury swojego umysłu i zbudować nowe połączenia neuronowe. Te 15 min podzielone jest na krótkie 2,3 minutowe ćwiczenia, które można wykonać w dowolnym czasie. 

Nigdy nie nauczyłabyś się jeździć samochodem, czytając o tym książkę. Książka zapewnia podstawy badawcze i przedstawia narzędzia. Książkę możesz również odsłuchać w aplikacji Pozytywnej Inteligencji (PQ). 

Sesja wideo przeprowadzi Cię przez eksperymentalne ćwiczenia, które pomogą Ci dostosować narzędzia do własnej osobowości i potrzeb.

Aplikacja uczy Cię, jak ćwiczyć jedno narzędzie na raz w kontekście codziennych wyzwań zawodowych i życiowych. 

Program Mental Fitness, do którego Cię zapraszam jest amerykańskim programem stworzonym na bazie wiedzy z dziedziny neuropsychologii i psychologii pozytywnej. Zajrzyj na stronę pozytywnej inteligencji, aby dowiedzieć się więcej.