Wrocław
+48 519 19 13 62
angelika.grell-szydelko@4yourself.pl

Mental fitness program

Jeśli nie jesteś sprawny fizycznie, podczas dużego wysiłku odczuwasz stres fizyczny. Jeśli nie jesteś sprawny umysłowo odczuwasz stres psychiczny, taki jak niepokój, frustracja, niezadowolenie.

 

80% ludzi osiąga wyniki poniżej minimalnego poziomu sprawności umysłowej wymaganej do osiągnięcia szczytowej wydajności i szczęścia.

 

A Ty jak oceniasz stan swojego umysłu?

 

Jeśli czujesz, że czas zadbać o swój stan mentalny, obniżyć poziom stresu, pozbyć się natłoku myśli, wzmocnić samokontrolę i w pełni wykorzystać swój potencjał, aby osiągać lepsze rezultaty i czuć się szczęśliwym człowiekiem ten program jest właśnie dla Ciebie.

 

 

 

Zapraszam Cię do praktyki w 6- tygodniowym programie Mental Fitness.

 

„Przede wszystkim program pomógł mi zrozumieć co tak naprawdę mnie blokuje i skąd to się bierze.  Świadomość tych aspektów to podstawa do dalszego rozwoju.”

Co zawiera program?

6 tygodniPodczas, których dostajesz dużą dawkę wiedzy na temat pozytywnej inteligencji oraz sposobów jak ją rozwijać u siebie.
8 spotkańGrupowe wsparcie dzięki, któremu będziesz mógł/mogła podzielić się wnioskami i najlepszymi praktykami a także skorzystać z wiedzy i doświadczenia
innych osób.

Raport indywidualny


Indywidualny raport wyznaczający obszary nad którymi można pracować, aby wzmocnić swoją sprawność umysłową.Indywidualne wsparcie coachingowe

Podczas programu będę wspierać Cię na drodze realizacji Twojego indywidualnego celu.
Dostęp do aplikacji

Roczny dostęp do ćwiczeń, które wspierają budowanie pozytywnych nawyków i trwale wzmacniają sprawność umysłową.
„Zmieniłam swój tok myślenia w stresujących i trudnych sytuacjach, z większą empatią patrzę na siebie i jestem bardziej wyrozumiała dla siebie.”

Nazywam się Angelika Grell Szydełko, z radością będę Ci towarzyszyć w programie Mental Fitness. 

Sama uczestniczyłam w tym programie prowadzonym przez jego twórcę Shirzada Chamain, a następnie w kursie certyfikowanym dla coachów z tego zakresu. 

Trafiłam na kurs szukając wsparcia w obszarze pozytywnego myślenia, ponieważ z natury jestem realistką, z dużą czujnością na to co się może wydarzyć. Dzięki technikom i ćwiczeniom, które zawiera program otworzyłam się na  pozytywne aspekty, które możemy mieć w każdej sytuacji… wiem, analizujesz teraz czy naprawdę w każdej, zapewniam Cię, że tak :). 

Myśl pozytywnie i skupiaj się na tym co wspiera Twoją wydajność i pozwala w pełni wykorzystać Twój potencjał. Dzięki temu będziesz z lekkością wspierać siebie i innych, budować trwałe relacje oraz mieć poczucie spełnienia.

Jeśli optymistyczne podejście do życia nie jest Twoją naturą, możesz wzmacniać swoją pozytywną inteligencję (PQ) poprzez proste ćwiczenia, które poznasz uczestnicząc w programie Mental Fitness. 

 

Co o programie mówią jego uczestniczki?

Świetny pogram, dzięki któremu pozyskałam jeszcze wyższy poziom samoświadomości. 6 tygodni dedykowanych "dla mnie" było fantastycznym momentem stop & relfect. Profity po wyzwaniu: poznanie fantastycznej grupy, wspólna wymiana doświadczeń, możliwość otwarcia się na uważność, większe doświadczanie, umiejętność korzystania ze swoich "sage". Obecność Angeliki, która dodawała energii oraz wprowadziła atmosferę, w której każdy czuje się niesamowicie swobodnie. Absolutnie polecam.
Anna Urbanowicz
HR Manager, IKEA
Ten program to głęboka i przemieniająca podróż, którą z całego serca polecam każdemu - zwłaszcza tym z bardzo aktywnym umysłem. Różni się od innych programów. Jest skupiony nie tylko na przekazie wiedzy (psychologa, neurobiologia), ale przede wszystkim na praktyce (mental fitness) -świetnie splata w sobie różnorodne wartościowe elementy (mindfulness, coaching, grywalizację, spotkania grupowe, dziennik, wizualizację) nadając im w komplecie zdecydowanie większej siły. Program jest wszechstronny, z jego pomocą można osiągnąć różnorodne cele i faktycznie rozwinąć wiele kompetencji (na czele z tymi, które są niezastąpione w obecnych okolicznościach i w życiu biznesowym i prywatnym: innowacyjności, odporności na stres oraz inteligencji emocjonalnej). Robi wrażenie nie tylko na uczestniku, ale także na obserwatorach (różnice w moim przypadku odczułam nie tylko Ja, ale także współpracownicy, partner, dzieci). Przemienia w oparciu o powrót do źródła, odnalezieniu siły i fundamentu wewnątrz, a nie na zewnątrz;. Zostaje na stałe jako nowe, ulubione, bo cudownie sprawdzające się w każdych warunkach oprogramowanie. Osobiście jestem zachwycona.
Stella Cortez
HR Senior Succession and Development Specialist,
Mahle International
Program Mental Fitness przerósł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że w ciągu 6 tygodni można zupełnie inaczej spojrzeć  na rzeczywistość, zrozumieć co przeszkadza nam w osiągnięciu szczęścia i sukcesów, a przede wszystkim nauczyć się jak radzić sobie z wyzwaniami i osiągać wewnętrzny spokój. Codzienne ćwiczenia, regularna edukacja, grupa wspaniałych ludzi towarzyszących mi w tej podróży i nieoceniona pomoc Angeliki - to wszystko pomogło mi w wewnętrznej transformacji. W czasach coraz większego tempa i codziennego zabiegania ten program oceniam jako jedną z najlepszych inwestycji w siebie. Polecam każdemu!
Magdalena Niedziela
Global Talent Acquisition Lead, Amrest
Udział w programie to niesamowita podróż „ w głąb siebie”. Uświadomienie sobie i przypomnienie, jak cudowne, wewnętrzne dziecko w nas mieszka:), to zastąpienie sabotujących nas myśli- pozytywnym, radosnym podejściem do życia i codziennych wyzwań. Aplikacja, która pomaga w realizacji programu i daje możliwość regularnego „praktykowania” i ćwiczenia jest niesamowitym wsparciem w wyrobieniu bardzo ważnych nawyków i rozpoczęciu procesu wewnętrznej przemiany. Spotkania grupowe są okazją do wymiany doświadczeń, poznania fantastycznych ludzi i potwierdzenia, że „inni mają podobnie”, co jeszcze bardziej motywuje do działania i zmiany. Bardzo istotna jest również rola prowadzącego - polecam Angelikę, która jest fantastycznym przewodnikiem, w tej podróży ku pozytywnemu podejściu do życia! Dziękuję Angela za nową, pozytywną jakość w moim życiu!
Beata Pacura - Gołębiowska
HR Business Partner, DXC Technolog
Cudownie spędzone 6 tygodni, które pozwoliły mi odnaleźć siebie na nowo i przekonać się jak dużo blokad i barier stawiam sobie sama. Zarówno forma zajęć, dostęp do aplikacji, jak i cotygodniowe spotkania motywowały do dalszej pracy. Uczestnictwo w programie koordynowanym przez Angelikę polecam każdemu kto chce coś zmienić w swoim życiu i sposobie postrzegania otaczającej go rzeczywistości.
Agnieszka Okoń
Training Specialist, Amrest
Mental Fitness to program, który pomaga odkryć i zwalczyć nasze wewnętrzne hamulce. Raport, który wykonuje się w trakcie programu ukazuje co tak naprawdę blokuje nas w codziennym życiu. Z łatwością mogę przyznać, że ćwiczenia zawarte w programie, spotkania grupowe, a przede wszystkim nieocenione wsparcie Angeliki istotnie wpłynęły na to jak zaczęłam walczyć ze stresem, przestałam tworzyć czarne scenariusze, a przede wszystkim na to jak zaczęłam postrzegać siebie, wierzyć w siebie i własne możliwości. Dodam również, że aplikacja, z której korzysta się podczas całego programu jest bardzo przyjazna i z łatwością wykonuje się ćwiczenia przypisane na dany dzień. Szczerze polecam Mental Fitness Program, ponieważ udział w nim zaowucuje sukcesem każdego kto zdecyduje się na tę przygodę.
Monika Bąkowicz
Change consultant, Digital Adoption, Capgemini

Chcesz więcej informacji? 

Napisz do mnie, opowiem Ci o dostępnych opcjach.

angelika.grell-szydelko@4yourself.pl