Wrocław
+48 519 19 13 62
angelika.grell-szydelko@4yourself.pl

O nas

4yourSELF narodziło się z pasji do pomagania innym w odkrywaniu i maksymalnym wykorzystaniu swojego potencjału. Wspieramy liderów średniego i wyższego szczebla w ich rozwoju oraz organizacje w realizacji celów biznesów. Wdrażamy szyte na miarę programy rozwojowe, a także procesy i narzędzia usprawniające działanie firmy.  

Nasze kompetencje są poparte 20-letnim doświadczeniem w obszarze szkoleń i rozwoju ludzi oraz w pracy na stanowiskach operacyjnych w różnych markach i krajach.

Specjalizujemy się w 3 obszarach:

  • Rozwój umiejętności managerskich,
  • Wspieranie zespołów w zwiększaniu ich efektywności w osiąganiu celów organizacji,
  • Rozwój przywództwa.

Angelika Grell-Szydełko

Trener Biznesu, Mental Fitness Coach

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w różnych markach w sektorze restauracyjnym, które z radością wykorzystuję tworząc programy rozwojowe i szkoląc managerów średniego i wyższego szczebla.

Jestem trenerem biznesu z dyplomem szkoły  „Moderator”. W ciągu 7 lat mojej praktyki w dziale HR jako Leadership Development Manager przeprowadziłam ponad 100 szkoleń dla liderów. Jestem certyfikowanym praktykiem narzędzi pogłębiających samoświadomość, tj. MBTI Step I i Step II, EQ 2.0 oraz MTQ48, prowadzę szkolenia i sesje indywidualne w oparciu o te narzędzia.

Moją pasją jest coaching. Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał, który może rozwijać. Posiadam certyfikat ICF i doświadczenie ponad 200 godzin w pracy z klientami indywidualnymi oraz w prowadzeniu sesji  zespołowych. Z sukcesem wprowadziłam program coachingu zespołowego w dużej organizacji.

Jako Mental Fitness Coach pomagam klientkom w budowaniu trwałych nawyków wspierania siebie. Efektem tej współpracy jest zmiana jakości życia, poczucie zadowolenia i szczęścia. 

Ewelina Kojder

Business Consultant, Trainer

Mam ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołami oraz projektami, zarówno w działach operacyjnych, jak i HR. W pracy moją największą pasją jest kontakt z ludźmi, budowanie relacji oraz rozwijanie ich kompetencji.  Miałam okazję z sukcesem pracować w Chinach, Niemczech, Słowacji i oczywiście w Polsce.

Z wykształcenia jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie. Posiadam certyfikat coacha oraz trenera biznesu. Jestem także certyfikowanym trenerem DISC. Przede wszystkim jednak mogę określić siebie jako praktyka.

W swojej codziennej pracy wierzę, że szacunek, zaufanie i komunikacja są podstawą produktywnej współpracy i tym się kieruję.

Pracując z liderami, małymi i dużymi organizacjami, działami HR czy klientami indywidualnymi zawsze opieramy się na najważniejszych dla nas wartościach – wzajemnego zaufania i współpracy dającej satysfakcję obu stronom. Podczas współpracy kierujemy się indywidualnym podejściem oraz proponujemy rozwiązania szyte na miarę.

Najważniejszą miarą naszego sukcesu jest osiągnięcie przez naszych klientów oczekiwanych efektów współpracy. Rozpoczynając projekt dbamy o to, aby zrozumieć perspektywę wszystkich osób, które są zaangażowane – sponsora, lidera projektu, a także beneficjentów. Wspólnie z klientem określamy cele i mierniki sukcesu oraz dbamy o to aby wspierały one strategię organizacji. Następnie poprzez odpowiednie dobranie metod i narzędzi planujemy działania, które prowadzą do ich realizacji. Mierzymy efekty swojej pracy poprzez śledzenie realizacji celów i ich mierników.

Wykorzystują swoje doświadczenie biznesowe oraz wiedzę i umiejętności współpracujemy różnymi metodami. Najczęściej jest to coaching, mentoring, konsulting, ale również facilitacja i szkolenia.