Wrocław
+48 502 512 176
biuro@4yourself.pl

O nas

4yourSELF narodziło się z pasji do pomagania innym w stawaniu się lepszymi. Naszą misją jest towarzyszenie liderom w odkrywaniu i maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału. Bazujemy na doświadczeniach pracy w sercu biznesu, w różnych markach i kilku krajach z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarach zarządzania ludźmi oraz w obszarze tzw. miękkiego HR.

W ostatnich latach zajmujemy się głównie wspieraniem liderów średniego i wyższego szczebla w ich rozwoju w globalnej organizacji, a także wdrażamy programy rozwojowe, procesy i narzędzia usprawniające działanie firmy i realizacje celów biznesowych.

Dajemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, ponieważ pracujemy w obszarach na których się znamy. Nasze metody i narzędzia świetnie sprawdzają się w biznesie i przynoszą oczekiwane efekty. Nasze programy są szyte na miarę pod realne potrzeb klienta.

Specjalizujemy się w 3 obszarach:

  • Rozwój umiejętności managerskich,
  • Wspieranie zespołów w zwiększaniu ich efektywności w osiąganiu celów organizacji,
  • Rozwój przywództwa.

Angelika Grell-Szydełko

Business Coach, Trainer

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w różnych markach na stanowiskach kierownika restauracji i kierownika regionu, które z radością wykorzystuje tworząc programy rozwojowe i szkoląc managerów średniego i wyższego szczebla z całej Europy.

Jestem trenerem biznesu z dyplomem szkoły  „Moderator”. W ciągu 5 ostatnich lat mojej praktyki w dziale HR jako Leadership Development Manager przeprowadziłam ponad 100 szkoleń dla liderów. Jestem certyfikowanym praktykiem narzędzi pogłębiających samoświadomość, tj. MBTI Step I i Step II, EQ 2.0 oraz MTQ48, prowadzę szkolenia i sesje indywidualne w oparciu o te narzędzia. Pomagam w poszerzaniu samoświadomości, budowaniu inteligencji emocjonalnej i odporności psychicznej. 

Moją pasją jest coaching. Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał, który może rozwijać. Posiadam certyfikat ICF i doświadczenie ponad 200 godzin w pracy z klientami indywidualnymi oraz w prowadzeniu sesji  zespołowych. Z sukcesem wprowadziłam program coachingu zespołowego w dużej organizacji.

Ewelina Kojder

Business Consultant, Trainer

Mam ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołami oraz projektami, zarówno w działach operacyjnych, jak i HR. W pracy moją największą pasją jest kontakt z ludźmi, budowanie relacji oraz rozwijanie ich kompetencji.  Miałam okazję z sukcesem pracować w Chinach, Niemczech, Słowacji i oczywiście w Polsce.

Z wykształcenia jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie. Posiadam certyfikat coacha oraz trenera biznesu. Jestem także certyfikowanym trenerem DISC. Przede wszystkim jednak mogę określić siebie jako praktyka.

W swojej codziennej pracy wierzę, że szacunek, zaufanie i komunikacja są podstawą produktywnej współpracy i tym się kieruję.

Pracując z liderami, małymi i dużymi organizacjami, działami HR czy klientami indywidualnymi zawsze opieramy się na najważniejszych dla nas wartościach – wzajemnego zaufania i współpracy dającej satysfakcję obu stronom. Podczas współpracy kierujemy się indywidualnym podejściem oraz proponujemy rozwiązania szyte na miarę.

Najważniejszą miarą naszego sukcesu jest osiągnięcie przez naszych klientów oczekiwanych efektów współpracy. Rozpoczynając projekt dbamy o to, aby zrozumieć perspektywę wszystkich osób, które są zaangażowane – sponsora, lidera projektu, a także beneficjentów. Wspólnie z klientem określamy cele i mierniki sukcesu oraz dbamy o to aby wspierały one strategię organizacji. Następnie poprzez odpowiednie dobranie metod i narzędzi planujemy działania, które prowadzą do ich realizacji. Mierzymy efekty swojej pracy poprzez śledzenie realizacji celów i ich mierników.

Wykorzystują swoje doświadczenie biznesowe oraz wiedzę i umiejętności współpracujemy różnymi metodami. Najczęściej jest to coaching, mentoring, konsulting, ale również facilitacja, oraz metodologia Solutions Lab.

Chętnie spotkamy się w celu wysłuchania Państwa potrzeb. W odpowiedzi przygotujemy adresującą potrzeby ofertę współpracy.